| Anananaaaa a întrebat:

Primesc amenda daca m-a prins politia intr-un local?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca nu e ilegal sa fii intr-un local.

| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât nu faci nici o ilegalitate nu primești amendă.

| Drimmero a răspuns:

Nu are nicio treaba, nu ii intereseaza pe politisti ca stai tu in local, chiar deloc. Primesti daca fumezi in local, atat, dar de intrat poti sa intri fara nicio panica!

| AFR81 a răspuns:

Daca nu faceai ceva ilegal in timpul ala, in local fiind, n-ai de ce sa suporti consecinte.

| Anananaaaa explică:

In timpul orelorlaughing

| StormYyyY a răspuns:

"LOCAL" daca era BAR nu ai voie nu stiu daca tu stii ca pana la varsta de 18 ani nu ai voie in baruri, mai ales in timpul orelor, deci nu ai voie in baruri sau locale se pedepseste cu amenda cu acestea se ocupa politia de proximitate