| doglover317 a întrebat:

A fost cineva de curand in insula Samos, in Grecia? Am inteles ca ar fi plina de imigranti. Chiar asa este? Cum vi s-a parut?

4 răspunsuri:
| MariaaFairytale a răspuns:

In general insulele care sunt aproape de granița cu Turcia au parte de mulți imigranți, sunt și în capitala cum sa nu fie pe insule din timp ce pleacă pe apa din tarile lor happy. Și orice insula în Grecia dacă nu ai mai fost îți va plăcea nu trebuie sa îți faci griji. Fiecare are magia ei.

| doglover317 explică (pentru MariaaFairytale):

Da. Asta am citit si eu pe net. In orice caz, am ales alta destinatie. In Grecia am mai fost de 3 ori, dar nu in acea zona. Multumesc pentru raspuns!

| MariaaFairytale a răspuns (pentru doglover317):

Cu drag. Concediu plăcut ^_^.

| MihaelaDart a răspuns:

Cam in toata Grecia s-au aciuit cei din Siria, cei mai multi sunt in Atena, desi si prin insulele grecesti apropiate cu Turcia. Oricum daca vezi vreo oferta tentanta de a merge in Grecia, mergi! Acum nu te gandi de acei imigranti, ca nu toti sunt periculosi. Grecia e foarte frumoasa si merita sa o vizitezi.