| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce parere aveti despre PlayStation Vita? am inteles ca a parut acum de curand

5 răspunsuri:
| Reminisce a răspuns:

Din câte se aude, este cea mai bună consolă portabilă. Din câte știu, nu a apărut și la noi și parcă mâine se va lansa și în Europa, deci și în Românica. Jocurile de la lansare sunt ok și o să urmeze și altele la fel de bune. În opinia mea, prețul este cam mare și din câte știu durata bateriei este doar de 4-5 ore, ceea ce este cam puțin.

| RoseOfTheFire explică (pentru Reminisce):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Reminisce a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Raspunsul tau aici...

| DannyXDanny a răspuns:

Din câte se aude, este cea mai bună consolă portabilă. Din câte știu, nu a apărut și la noi și parcă mâine se va lansa și în Europa, deci și în Românica. Jocurile de la lansare sunt ok și o să urmeze și altele la fel de bune. În opinia mea, prețul este cam mare și din câte știu durata bateriei este doar de 4-5 ore, ceea ce este cam puțin.

| DannyXDanny a răspuns:

Din câte se aude, este cea mai bună consolă portabilă. Din câte știu, nu a apărut și la noi și parcă mâine se va lansa și în Europa, deci și în Românica. Jocurile de la lansare sunt ok și o să urmeze și altele la fel de bune. În opinia mea, prețul este cam mare și din câte știu durata bateriei este doar de 4-5 ore, ceea ce este cam puțin. Tio recomand