| Violeta_6962 a întrebat:

Buna all ce materi se fac in clasa 10? dau fundita:*

7 răspunsuri:
| CrissCC a răspuns:

Depinde la ce profil estihappy

| foxi a răspuns:

Pacat ca nu se face gramatica! Stai cam rau la acest capitol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profil...

| aigheraiho a răspuns:

1.Matematica
2.Romana
3.Geografie
4.Istorie
5.Economie(depinde de profil)
6. Sport
7.Desen
8.Muzica
9.Fizica
10.Chimie
11. unele Module daca esti pe profil tehnologic
12. Engleza
13.Franceza
14.Lb.Latina (daca este cazul)
15.Religie
si cam atat...
6.

| georgesur a răspuns:

Chiar si pentru o "blonda"ca tine n-ar strica inca un curs de ortografie!winking

| CrissD a răspuns:

Daca esti la profil real logica se va schimba cu psihologiawinking in rest aceleasi materii, daca esti la profil uman din cate stiu nu se schimba nimic.
si corect se scrie: MATERII*
pa`pa happy

| Violeta_6962 explică:

Bine fratilor mai greseste omul tare destepti sunteti si nu pentru mine intrebam ci pentru o prietena care urmeaza sa fie clasa X oricum va multumesc frumos.