| lavi17 a întrebat:

Buna am dat la liceu la profilul servicii-turism si alimentatie.as vrea sa stiu ca materii fac.

va rog

10 răspunsuri:
| claudiu1818 a răspuns:

Deocamdata faci ore ca si in clasa a 8-a doar ca adauga unele materii noi, in clasa a 11-a cand o sa treci pe o clasa de profil, o sa scoata unele ore si o sa adauge in plus romana, mate si ce specialitate ai ales. Sper ca ti-am fost de ajutor, si eu sunt tot la liceu de Servicii, pe profilul contabilitate ( clasa a 12-a ).

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu sunt la servicii-contabilitate si in plus fac:ETG(elemente de tehnologie generala), Matematica financiara, SCPS(studiul calitatii produselor si serviciilor), Junior Ach.(turism), Contabilitate, Logica, Romana(4ore), Mate(2 ore), faci si muzica, desen, sport, limbi straine...etc...

| www a răspuns:

Nu stiu, sunt la stiinte sociale, servicii turism si alimentatie, ore de gatitrolling on the floor habar n-am. Aaa dar sigur faceti romanahappy.

| xxxnonamexxx a răspuns:

O sa faci bazele alimentatiei, igiena, economie si/sau contabilitate multe chestii din astea patrimoniul turistic...bla bla bla dar e frumos mai ales cu practica

| Raiden a răspuns:

Pai auzisem ceva de Igiena, Economie...
Plus ca faci practica pe la restaurantebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai faci chimie, fizica, desen si muzica in schimb o sa faci diverse module ca organigrama agentiei, marketingul afacerii etc. La unele o sa faci si practica. Si eu tot la servicii turism sunt si am orele astea

| roxana0 a răspuns:

Cn imi zice si mie cu ce medie se intra la Contabilitate la liceu.
Va rog daca stiti sa imi ziceti si dac e greu si ce materii fac.
Multumesc!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare : cate ore de angleza se fac la un astfel de liceu? Ce liceu este? Cum se numeste?

| AddeAndre14 a răspuns (pentru .Mr.Mike.):

La ce liceu esti?