| MD989 a întrebat:

Buna, am facut ceck in online la wizzair si am gresit anul de nastere 1970 cu 1972, cum pot schimba sau nu-i o problema mare?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Online e chat daca nu cauta nr gratuit sa suni sa nu fie de suprataxa

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este o problema, ca data nasterii nu se poate modifica, ca nu te nasti de mai multe ori.
Suna la agentie, sau direct la Wizzair!

| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca este o eroare prea mare( parerea mea!)--- nu te poti imbarca daca gresesti numarul si seria cartii de identitate sau numarul pasaportului, documentele de legitimare fara de care nu poti calatori.

| mihai69 a răspuns:

Nu cred că merită să dai telefon cu suprataxă (doar așa pot fi contactați) ca să afli că nu e mare lucru...
Dacă ai scris CNP-ul corect, va fi clar că anul nașterii nu e cel real.

| MD989 explică:

Mersi, vad eu deseară nu-i mai problema din cele citite pe inet