| Ana22229 a întrebat:

Buna am mare nevoie sa stiu ce trebuie sa imi iau intr-o excursie de doua zile cu clasa e maine si vreau raspunsuyri cat mai repede am fost cam lenesa si nu am avut timp dar va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Pasta si periuta de dinti, sapun, sampon, prosoape (2 neaparat!), lenjerie intima, haine de schimb, bani, buletin, mancare la pachet, farduri, creme de fata, fond de ten, antiperspirant, demachiant, stick cu muzica( laughing)) ), aspirina, algocalmin, paracetamol, imodium, zahar, pliculete de ceai sau cafea. Nu imi mai vine nimic in minte... Promit sa revin daca mai am vreo idee! Distractie maxima! happy