| 123gabialexandra a întrebat:

Bună!
Am o activitate în localitatea Cernatesti, jud. Dolj.
Aș avea nevoie de cazare. Oare unde aș găsi în zona?
Doar în Municipiul Craiova?

Dacă știți, vă rog să îmi și recomandați. Nu am pretenții, preț mic. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta pe google hotel sau pensiune dar sa stii ca sau scumpit tarifele la hotel, cazare plus masă costă, cîte zile vei sta la Craiova?

| adryang78 a răspuns:

Craiova sau Filiași.
Mai sunt și unele pensiuni și hoteluri de-a lungul drumului european. Uite aici:
https://www.google.com/......040914,11z

| Standt a răspuns:

Intreaba in sat de o gazda sau apeleaza la primar.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Păi cate zile vrei sa stai acolo? Vezi pe olx, pibli 24. Marketplace, sunt care inchiriaza pe zi.
Sunt preturi si preturi. Tu alegi in functie de buget. Sau varianta2
Intra pe un grup public pe Facebook din Craiova si intreaba daca e cineva care are de inchiriat ceva modic?
Sigur gasesti ceva din tot ce am scris. Succes!