| giuliaviliman999 a întrebat:

am o intrebare.
Părintii mei vor sa ma trimita in Romania cu avionul, iar eu sunt minora, asa ca imi trebuie insptitor stewardesa.
Imi puteti spune cat ma costa?
Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu costa nimic, daca e ceva compania percepe un mic comision pe langa bilet dar de regula cu un act de la notar unde spun ca isi dau acordul sa mergi singura nu va fi nevoie de insotitor, problema e cand pleci din tara pun multe piedici pentru ca sant batuti in cap si nu inteleg asa bine demersurile