| bbnnmm a întrebat:

Am primit două propuneri pentru vacanța de vară și nu știu pe care să o aleg. Să merg în Italia sau în Franța? În Italia nu am fost de mulți ani și aș cam vrea să merg la mare să mă bronzez. În Franța am fost anul trecut și îmi place foarte mult acolo, plus că urmează să nască mătușa mea în perioada cât timp eu voi fi acolo. În Italia nu voi avea pe nimeni în afară de grupul cu care merg, în Franța am o mulțime de neamuri și prieteni.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru250201 a răspuns:

Eu as alege Italia dar acum depinde de tine unde te simti cel mai bine

| MihaiNicu23 a răspuns:

Atunci mergi in Italia, va fi mai bine daca zici ca ai fost recent in Franta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege Franta. De multe ori nu conteaza unde esti, cat timp esti in compania potrivita.

| AnonimnusAno a răspuns:

Din proprie experienta, mie Italia mi se pare muuuuult mai frumoasa decat Franta

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Du-te-n narnia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te duci in Italia unde sunt atatea de vazut doar pentru plaja nu e nicio afacere

| Adry05 a răspuns:

Du-te cu grupul cu care te simti cel mai bine.

| mgtow a răspuns:

Franta