| tataie_7652 a întrebat:

am si eu o intrebarehappy. Eu si inca 3 tovarasi am dori sa plecam weekend`ul viitor la o pensiune ceva...Problema e ca nu prea avem fonduri si daca am rezerva o camera de o persoana, sau dubla ne vor lasa sa stam toti 4? fara alte costuri suplimentare.

5 răspunsuri:
| tia a răspuns:

Normal e sa va lase. Dar depinde acum ce fel de pensiune e, si ce fel de oameni sunt si cei de acolo. daca stiti sa vorbiti frumos si sa nu faceti "prostioare" sigur.

| valThina a răspuns:

Depinde pe cine gasiti dar cred ca intr-o camera dubla puteti sta doar 3. dar poate o sa aveti noroc. puteti sa sunati si sa intrebati ca sa fii sigur

| bogz a răspuns:

Depinde de cel care va cazeaza, dar in principiu nu vad de ce nu v-ar lasa. Puteti sa mergeti doar 2 si faceti rezervarea iar ceilalti vin dupa aceea si spun ca au venit in vizita

| R3Y a răspuns:

Ma asta depinde de gazda ca daca e gazda baba aveti sanse de 2% sa va lase ca na doar e baba si depinde si prezenta care o sa o dati cand veti fi adica gen daca te impraci ca un rocker ia-ti gandu ca veti sta 4 intr-o camera

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Păi normal şi logic e să vă lase! Până la urmă nu-i interesează pe ei, atât timp cât luaţi cameră dublă şi o plătiţi...
Nu sunt atât de preocupaţi cum vor dormii ceilalţi care sunt peste limita normală!
Numai bine!