Întrebare recomandată | Dianaaaa1998 a întrebat:

Am vazut si eu la o pensiune ca are "posibilitate suplimentare pat în cameră ". Ce inseamna?

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru un copil sau inca o persoana inca un pat

| stlucian a răspuns:

Am patit-o si a fost o saltea mare.Acum depinde de pensiune clar.Pretul platit fiind pentru o camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poate pune un pat pliant pentru un copil (in general), sau un fotoliu extensibil (mai rar).

Răspuns utilizator avertizat
| MasterGoldX a răspuns:

Un pat in plus pentru o persoana in plus

| Horia1313 a răspuns:

Mai poate pune un pat in camera..de o persona in plus adica

| PurceluAtomic a răspuns:

La cerere, poti plati un pat pliant in camera, pe care de regula nu ai cum sa dormi (am patit de n ori, si m-am lecuit de suplimentarile lor)
Mai bine iei o camera in plus, dai mai multi bani dar macar te odihnesti.

| Harumiiii a răspuns:

Adica, daca sa zicem sunteti 3 persoane si inchiriati o camera de 2 persoane va aduc ei in camera un pat micut, din acela care se poate plia ca sa nu dormiti unul peste altul sau pe joslaughing. E mai ieftin in felul asta.hee hee

| mrchiina a răspuns:

Mai poate pune un pat pliant ( optional ).