| hau2 a întrebat:

As vrea ca de ziua mea [care se apropie] sa-mi o fac in oras ziua, sa ma duc la mall cu cativa prieteni si seara as vrea sa inchiriez o camera la un motel, pensiune ceva.Am 15 ani parintii m-ar lasa dar se poate asa ceva adica sa ma cazez doar pentru o noapte eu si inca vreo 3 prietene?! Cred ca inainte trebuie sa se duca parintii mei la acea pensiune" pentru a o rezerva nu? Ast rasp.

3 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

Da te poti caza pentru o noapte dar nu stiu daca trebuie neaparat sa se duca parintii sa iti faca rezervare, credk poti sa te duci chiar tu ( nu stiu sigur )
la multi ani si distractie placuta! happy :*

| TabooR a răspuns:

Depinde de u si de prieteni tai are incredere in tine? ce fel de prieteni ai cuminti daca e asa cu siguranta te lasa happy

| hau2 explică:

Ma refeream daca nu sunt prea mica