| single17 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare la care as dori sa primesc raspunsuri cat mai concrete.In caz ca raspunsul ma va ajuta, pe langa fundita ofert recompensa financiara.
Am 22 de ani,fata, facultate terminata si trebuie sa ajung in Statele Unite in primavara urmatoare. Sfaturi, idei? Cum sa o fac.Stiu despre obtinerea vizei de turist.Insa e o solutie cam frageda.Altceva? Orice. Multumesc, astept!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viza de lunga durata da doar daca te cheama cineva sau daca urmezi acolo o facultate /curs sau daca muncesti acolo