| Seoulistic a întrebat:

Unde ati dori sa calatoriti : in Japonia sau in Statele Unite? happy De ce?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

In ambele :
In Japonia sa vad ce dezastru a facut prima bomba atomica, si in SUA ca sa vad unde a fost creata.

| drogh a răspuns:

Japonia.
Mi se pare super interesant sa aflu lucruri noi, traditiile si mai ales limba.
In Statele Unite aproape oricine se duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

USA.
Vreau să mă îngraș big grin

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Cu siguranta as vrea in Statele Unite.mi se pare un loc superb

| cosmina92 a răspuns:

Japonia! :X

| サクラ a răspuns:

Japonia, este o tara dupa parerea mea mult mai interesanta. Pornind de la traditii, obiceiuri pana la limba pe care o vorbesc.

| 33stefy21 a răspuns:

In japonia cu siguranta... o sa vezi multe obiceiuri interesante.
o sa iti placa sigur!

| khaori a răspuns:

Buna.
Clar Japonia. Pentru ca mi se pare o tara cu niste traditii extrem de interesante, imi place limba ( asta poate pentru ca sunt fana anime-uri). Oricum, dupa parerea mea, este una din cele mai interesante tari si chiar mi-as dori sa o vizitez intr-o zi.