| aura23acp a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce călătoresc, doresc sa fac o rezervare pe booking, pentru 2 adulți, însă nu gasesc nicăieri dacă atunci când selectez doi adulți imi da un pret de exemplu 2600 de lei și imi apare camera de 2 pers etc. pretul este pentru o persoana sau ambele plătesc atât, unii spun că da altii ca nu? Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking da preturile per camera. Daca scrie 2600 ron pentru camera de 2 persoane, atat va costa pe amandoi

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Prețul afișat pe booking este pentru cameră, nu per persoana