| Coddy5656 a întrebat:

Salut, îmi doresc sa cumpăr mai multe piese pentru pc de pe pc garage și sa le plătesc în rate însă când selectez plata cu cardul brd nu primesc nicio obține de plata în rate însă doar integral cum pot face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai si un card de credit de la brd sau un card simplu de debit?

| Hyperion7 a răspuns:

Atenție! Ca sa iei in rate, ai nevoie de un card special pentru așa ceva. Cele obișnuite (de debit), nu accepta această modalitate de plata.
Mă îndoiesc că ești eligibil pentru cardul de credit...

| Dragobeta a răspuns:

Inseamna ca pcgarage nu da in rate.