| Dumi_8943 a întrebat:

As dori si eu va rog o informatie daca se poate, cat de curand va trebui sa plec in Italia, eu locuiesc in orasul Deva iar destinatia este orasul Trieste si am nevoie de putin ajutor in legatura cu firmele de transport.Nu sunt lenes sa nu fi cautat pe google dar chiar nu am gasit decat la faurtours.ro si la atlasib. Din cate am citit raspunsurile voastre cu referire la o intrebare a unui utilizator despre firma atlasib am constatat ca nu e chiar o firma de laudat.As dori daca se poate niste sugestii/informatii, orice! Va multumesc!

1 răspuns:
| daii a răspuns:

Nu stiu daca e exact ceea ce cauti tu, dar poate te ajuta macar putin:).
http://www.sagetario.ro/

by daii;)