| DeeaDeuTsa a întrebat:

Am o cerere daca se poate si chiar v-as multumi...[Ofer Funditzsa]
La jocul " DollandtheCity " am referire. As dori mai multe informatii despre joc si niste raspunsuri la urmatoarele intrebari :::
1. Cum fac bani?
2. Cum trec la level`ul urmator?
3.[Am vazut la o fata de pe joc ca are prieten ] - Cum mi`l fac?
Cam acestea ar fi intrebarile! Astept raspunsurile voastre si informatiile bineinteles! Multumesc! Ofer Funditzsa!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| RealFriend a răspuns:

1. Faci bani luandu'ti o slujba.Prima va fi de babysitter.
2. Undeva sus scrie my goals apesi acolo si iti va spune ce sa faci printre care acolo iti va spune de unde sa iei slujba. Dupa ce a trecut o zi de la slujba ta te duci la my doll si undeva iti apare un banut adica salariul tau de 2 city dollars.
3. Nu iti poti face prieten ci doar sa iti iei inca o papusa care costa 50 city dollars si iti poti lua ori fata, baiat sau copil(doar daca esti vip).
Si eu ma joc ma numesc RealFriend4 pe dollandthecity. Te astept. Pt mai multe detalii poti da la help!

Sper ca te-am ajutat. Succes!