| Demo8k a întrebat:

Ce iti place cel mai mult in orasul in care locuiesti?
Mie imi place cetatea. Locuiesc in Deva.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Oamenii si clumbele cu flori - Timisoara. love struck

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Domn` primarbig grinAtractia orasului.Rar mi-a fost dat sa intalnesc un personaj atat de adorat de opinia publica cum e el. A transformat orasul in doua mandate de zici ca e capitala tariihee heeRespect pentru elbig grin

| Bacemi a răspuns:

Pavilionul Muzeal Marcel Guguianu : http://www.planetariu-barlad.ro/......?/ghid.php

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Faptul că e cel mai vechi oraş din ţară; aici străzile au rădăcini-alte străzi, pavate cu monezi purtând chipuri de zei şi împăraţi, marea cântă în amfore scufundate în adâncuri iar şarpele fantastic se încolăceşte etern, asemenea Timpului...

| darrio2007 a răspuns:

Dunarea. Locuiesc in Braila.

| JeTeLove a răspuns:

Fantana lui Manole. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau in Bucuresti. A ajuns sa nu-mi mai placa nimic aici, pentru ca e un oras lasat la voia intimplarii si la mina hotilor. Prea multa poluare, prea multa indisciplina in trafic, prea multa nesimtire. Odinioara era "Micul Paris", acum e doar o umbra prafuita. Pacat.