| PikachooBiia a întrebat:

As vrea sa ma interesez pentru o tabara de vara...Nu e problema unde este.E prima mea tabara si imi este frica. Daca nu pot sau imi este frica sa ma supun la proble se intampla ceva? Cum va fi? Ce trebuie sa imi iau la mine? Multumesc fundita:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iotoni a răspuns:

Baga codul puk

| CopilașTembel a răspuns:

Daca nu poti,nu poti, nimeni nu o sa te oblige sa faci ce nu poti.V-a fi frumos(nu stiu ce tabere sa-ti zic dar mai bine te duci la mare, vorbesti cu profesori, sigur vor fi tabere de vara), iti iei haine, 2 prosoape,sapun,piaptan, perie, pasta de dinti, periuta, elastice de par(2-3),agrafe,sosete,chiloti,deodorant,parfum,spray,mai vezi si tu.

| Stefan_Andrei_1986 a răspuns:

Incearca taberele de la Progressive Sports (cauta pe Google). Au un program de aventura outdoor la Busteni, foarte interesant.