| Diana498 a întrebat:

Daca mi-ati mai vazut intrebarile anterioare despre tabere si baiatul din tabara este bine... am revenit... Sa va explic din nou: Sunt cu un baiat pe care l-am cunoscut intr-o tabara din vara. Alartarieri m-am intors din tabara de iarna inc are am fost cu respectivul baiat. Ne-am simtit minunat, este un baiat absolut tare. Totusi inainte cu o luna de tabara din cauza scolii, nu am mai vorbit. Cu siguranta asta se va intampla si in perioada pana la urmatoarea tabara. Simt ca il iubesc si el la fel. [ a plans dupa mine >:" ] Aceasta tabara a fost excelenta, insa stiu ca pana in vara la un moment dat o sa-l uit. crying Nu stiu ce sa fac. Dar nu se pune problema sa ma despart de el. Sfaturi? Ce ati face daca ati fi in locul meu? Multumesc anticipat! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Daca ai nr lui vorbiti dupa scoala sau in weekend-uri, daca o sa vorbiti cit mai desc, cred eu ca te vei deprinde cu el, si poate sentimentele vor deveni mai puternice, iar daca o sa vorbiti regulat nu ai cum sa-l uiti! Bafta si iubire! Funda?

3 răspunsuri:
| Diana498 explică:

Pai am id-ul lui laughing si nr de telefon laughing dar nu ne putem vedea in fiecare saptamana =)

| Diana498 explică:

Pai da am nr lui, numai ca nu prea putem sa ne intanlim din cauza parintilor lui comunisti laughing si din cauza ca e a 8-a si trebuie sa invete pentru examene... oricum vb ragulat, ne-am propus sa nu existe saptamana in care sa nu vorbim si chiar exista sentimente mari in aceasta relatie! Ne-am marturisit ca nu ne placem, ci ne iubim [nu am mai spus nici unui baiat cu care am fost ca il iubesc, deci e o reusitaon the phone...

| deutza05 a răspuns:

Pai nu il poti contacta sti id lui incearca sa vb tot mai mult si pana o sa va vedeti o sa fie bine dar daca nu nu cred ca imi are rost si normal ca o sa-l uiti imi pare rau acum imi dai fundita te rogg multumesc anticipat!big grin