| Didi15 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca in Ceahlau estevreo manastire sau biserica cu o icoana facatoare de minuni. Daca nu in Ceahlau atunci unde in tara exista? Multumesc! Dau funda :*

5 răspunsuri:
| cosminjuve a răspuns:

Toate icoanele sunt facatoare de minuni, deci te poti duce linsitita oriunde far grija.

| EvangelineLovin a răspuns:

Cum a spus si cosmin.happy
Poti sa cauti daca sunt si manastiri cu Sfinte moaste.

| Loora a răspuns:

Da este la Manastirea Nicula...jud Cluj, Garla. Aici se aduna in fiecare an multi pelerini doar pentru icoana facatoare de minuni. Merita vazuta.