| RoxiiIoana a întrebat:

Astazi plec la Eforie Nord e ciudat ca plec la sfarsitul verii? Si este vreun loc in Eforie Nord unde sunt carusele,tiribombe, etc?

4 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Eu am stat acolo 3 luni cand aveam 7 ani, acum am 13 dar imi amintesc ceva, este chiar un parc de distractii
https://www.youtube.com/watch?v=jib6PT1exbM

| AnotherDragHarry a răspuns:

Nu este ciudat sa pleci acum, o sa vezi foarta multa lume chiar si la sfarsit de vara!

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu acum m-am intorsn de la Eforie Nord.E lume multa chiar si acum. Tiribomba, roata simasinute(parca) sunt in fata hotelului Acapulco.M-am dat in roata.E 7 lei 3 minute. Putin, dar merita.Privelistea e minunata.

| AFR81 a răspuns:

Nu este aiurea absolut deloc. Nici daca ai fi venit iarna, nu ti-ar fi spus nimeni nimic. Multi aleg sa vina acum, datorita faptului ca preturile incep sa scada. Parcuri de distractie gasesti, cu siguranta, in Eforie Nord. De asemenea, ai si un parc acvativ in care te poti distra.