| danukck a întrebat:

Buna prietenii de pe TPU.sambata plec la mare in eforie nord, cine a fost vara aceasta in eforie nord? apa cum era? mancarea. dc ati mancat la autoservire...si cine m`ai mare sambata in eforie nord? poate ne vdmbig grin. >pupbig grin

Răspuns Câştigător
| karamea a răspuns:

Si eu am fost in eforie nord, asta dupa ce anul trecut m-am indragostit de aceasta statiune.
apa e curata
plaja nu are alge, scoici maruntite, nisip curat
autoservirile sunt ok. cel mi mult mi-a placut la o terasa la care momentan imi scapa numele... dar raportul calitate-pret-atmosfera e super ok...
si daca mergi pe plaja in timpul zilei in fata clubuli yacht e super distractie... dansul pinguinului, hore, house si distractie alaturi de sute de oameni...pana pleci poate iti arat si poze...

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Este misto la eforie nord mie una mi-a placut. apa se adanceste treptat in unele zile sunt valuri in altele nu. apa e destul de curata si plaja la fel! eu am mancat la acapulco autoservire si mancarea era delicioasa.

| Andreea_7493 a răspuns:

Da am fost luna trecuta. Apa era fooarte curata.Mancarea a cam lasat de dorit, la autoservire se mananca cam naspa, parerea mea. Daca vrei sa mananci super bine si preturi foarte acceptabile eu iti recomand sa mananci la hotel Ten Union :p :*

| buburuzaucigasa a răspuns:

Si eu am fost in eforie nord acum 2 saptamani. Apa este udalaughing sunt cateva alge dar e perfecta pentru balaceala. Mancarea ieftina dac vrei sa papi la autoservire iti pot recomanda BOSFOR, PESCARUSU' sau ACAPULCO un mic sfat daca te duci acolo sa nu te asezi la masa sus pe terasa ca vine chielnerul sa iti ia comanda cand isi aduce aminte (stiu din propria experienta) in rest ce pot sa iti mai zic a da daca vrei sa te distrezi seara iti recomand discoteca de la hotelul Europa sau Club Iht.
DISTRACTIE PLACUTA!

| turist a răspuns:

Am fost acolo in vara asta! Se mananca bine si ieftin la autoservirea din centrul statiunii, langa magazinul chinezesc, la linia de autoservire a restaulantului Acapulco(pe faleza) dar e foarte buna mancarea si la restaurantul cu specific unguresc!
Apa a fost ok!winking iar parcarea e 10ron/zi...
Distractie placuta!

| danukck explică:

Multumesc ati fost niste dulci:*.este pentru prima data cand merg la mare in septembrie. dar anul acesta nu a avut mama concediu vara...si de.big grin.nu am putut sa merg in agust day dreaming. dar imp este ca vad si anul` acesta marea.love struck.pkt k nu veniti si voisad.:-