| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa o excursie in Coreea de sud, Seoul? De 1 saptamana?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Hey!
Banuiesc ca deja stiai ca este foarte scump! Preturile(pentru avion) variaza intre :
- 3000 de lei si 6000 lei plus ca trebuie sa vizitezi, sa platesti hotel si multe altele!
Cu masina cu siguranta este mai ieftin, dar nu am idee cat...

12 răspunsuri:
| ClaraLove a răspuns:

Si eu vreau sa merg acolo.Nici eu nu stiu pretul.

| rutanklan a răspuns:

Sincer nu stiu, dar in Thailanda prostituatele is mai ieftine ca in Coreea.

| oliviaaa a răspuns:

Nustiu dar vreau si eu ma iei cu tine?

| Mihaii24 a răspuns (pentru oliviaaa):

Da,te iau. rolling on the floor) Da dai bani de benzina. rolling on the floor)) Sau platesti juma din biletu de avion. smug

| Shatteredx a răspuns (pentru oliviaaa):

Te iau eu, ca esti fan Coldplay. Dar dormim in camera matrimoniala

| oliviaaa a răspuns (pentru Mihaii24):

Cum tii mai comod eu una vreau cu avionul mai bine platesc pentru bilet tongue laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru Shatteredx):

Iti place coldplay? eu il adoorrr atunci am cu cine sa plec rolling on the floor mie mii totuna unde d cu cine dorm muzica coldplay sa fielaughing))))))

| Shatteredx a răspuns (pentru oliviaaa):

Da, imi place Coldplay, adica toata ziua ascult Coldplay

| oliviaaa a răspuns (pentru Shatteredx):

Eu tot e stilul meu de muzica si nu de mult am descoperit aceasta gruparolling on the floor

| oliviaaa a răspuns (pentru oliviaaa):

care e melodia preferata a ta la goldplay? a mea este paradice=)

| JiHyun a răspuns:

In jur de 2000 de euro (sau mai putin) pe persoana

| JiHyun a răspuns (pentru saku970):

Cu masina ajungi in 2 saptamanisad