| bebediana a întrebat:

Cate tigari se pot transporta in bagajul e mana, cu wizz air, in Italia?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu e de wizz air, e chestie de vama. Din Ro poti scoate max 2 cartuse, timbrate si sa ai bounul fiscal. In It posibil sa nu te primeasca nici cu atatea. Nu faci nici o economie, aici te dai pe tutun la plic/cutie si rulezi sau injectezi ceea ce e mai ieftin si ca in Ro. Ma intrebi si te invat.

| raduspace10 a răspuns:

Din cate stiu din Romania poti sa iesi cu maxim 2 cartuse ( 20 pachete )

suntserios
| suntserios a răspuns:

In UE poti duce 20 pachete