| bianca_6694 a întrebat:

caut un loc de vacanta in Romania, o pensiune, hotel, motel, vila, nu conteaza, vreau sa fie un loc linistit preferabil la munte si sa fie pe marginea unui lac, nu cu vedere la lac, ci pe malul acestuia. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| justing a răspuns:

La Amara, Slobozia happyCompex Balnear Parc.E la 30 m. aprox. de lac, 20.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Hotel Alunis, Sovata. Liniste(zona montana), lacul Ursul in apropiere. Hotelul are piscine acoperite cu apa dulce si sarata.