| ParanoidKidu a întrebat:

Ce părere aveţi de staţiunea Mangalia?

Răspuns Câştigător
| Costii a răspuns:

E super tare statiunea.am fost anul asta si e super. happy merita sa te duci.plus ca apa e curata. fata de Mamaia sau alte statiuni!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am mai fost de mult, pe la mare, din lipsă de bani, dar atunci nu era așa frumoasă ca „stațiunile noi" : Saturn, Venus, Aurora, Jupiter, Neptun și Olimp.

| Mikaela a răspuns:

Eu nu am fost in statiunea mangalia, dar mi-au spus prietenii care au fost ca nu e prea frumoasa. Voiam sa ma duc, dar nu m-am mai dus dupa ce am auzit.