| adina02 a întrebat:

Ce parere aveti de localitatea mangalia?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Păi pentru că stau în acest oraș de 20 de ani, poți să zic că e destul de ok, e destul de curat mă refer și la gunoaie dar și la poluarea aerului, destul de răcoare vara( datorită brizei mării), și destul de cald iarna( tot datorită mării), sunt destul de multe parcuri, iar când ai Marea Neagră lângă tine, crede-mă că nu ai cum să nu îți placă acest oraș.
Are și o parte un pic negativă, rromi, dar să zicem că s-au mai cumințit și împuținat față de acum câțiva ani.

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

E super tare acolo! am fost si eu si m-am distrat de minune! du-te si tu!

| DarQueen a răspuns:

Dat fiind că vorbești de viitorul meu „orășel", am o părere foarte bună, de aceea am ales să mă mut acolo.
happy

| Kiddduu a răspuns:

Este dragutSha. Mie una imi place foarte mult Neptun:X locul 2. Costinesti.3.Mamaia.etc

| Catherine a răspuns:

E oras happy...ba chiar mai mult municipiu laughing...e destul de draguthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare uni zic ca e frumoasa alto zic ca nu, eu zic ca e super tare e curata fata de alte statiuni Mamaia

| Adelutza_7658 a răspuns:

E super imi place si sa nu te indoiesti de asta!