| 99problems a întrebat:

cine a stat la pensiunea YZAdin eforie nord cum i s-a parut? cum e camera 14(daca stiti). voiam sa imi formez cateva pareri despre camera unde probabil voi sta.sau...stiti pensiuni in eforie, mamaia sai neptun la un pret accesibil care v-au placut?

2 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Eu am stat chiar in camera 14 laughing) E o camera dar si o pensiune de exceptie, iti recomand sa stai acolo.

Sper ca am fost de ajutor! big grin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la cei care iti pun la dispozitie apartamentul, sunt mai multe facilitati