| PatriziaDaniela2334 a întrebat:

Am o ruda care lucreaza la scoala. Probabil ati auzit si voi ca se dau tichete. As vrea niste numere de telefon de la pensiuni care sa accepte tichete. Tin sa precizez ca nu conteaza unde este {Eforie Nord, Sud, Mamaia, etc}. Multumesc!
P.S

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate pensiunile (sau marea majoritate) primesc/acceptă plata în tichete

| sierra1 a răspuns:

Sună să te convingi

| Freya1 a răspuns:

Cauta agentia de la care ai tichetele pe internet si iti va da acolo lista cu toate statiunile, pensiunile, hotelurile care primesc...