| DeliaC a întrebat:

Cine îmi poate recomanda locuri frumoase de vizitat prin țară? Vreau să aleg ceva frumos cu soțul meu, câteva variante avem. Știți poate un hotel frumos în Brașov? happy

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Sighisoara, castelul Corvinilor in Hunedoara, cetatea Devei, Targu Neam unde poti vizita manastirile, cetatea Neamt, lacul Rosu, Cheile Bicazului, Transalpina, la munte imi place si Busteni si Brasov, gasesti pe net multe informatii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un hotel frumos Conacul Bratescu in Bran.

| DeliaC explică (pentru Emma30555):

Mersi!

| DeliaC explică (pentru suntserios):

Mulțumesc!