| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Cum iau vacanta vreau s aplec in spania la matusa mea, nu am 18 ani mai am 4 luni pana ii implinesc.matusa mea il cunoaste pe soferul autocarului big grin as putea face procura cum ca el e adultul care ma insoteste? ca, cu el plec, cu el ma intorc la o luna, bine inteles stiu ca trebuie si semnatura parintilor, ei ma lasa

4 răspunsuri:
| anastazia39 a răspuns:

Se poate face o asemenea procura la notar cred intreaba un notar iti spune el mai multe

| w1NNNd a răspuns:

Da si care e problema merge. Si eu am facut la fel cu ceva timp in urma. mergi linistita... app eu am venit din spania si fara procura si inca nu aveam 18 ani big grin si nu am patit nimic...

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Ee nu vreau sa ma risc laughing) sa raman p`acololaughing sau p`aici big grin.inca ceva. nu tbr buletin nu?