| Stancu_Ramon_2001 a întrebat:

Buna cum se rezerva biletele de avion din timp?
Zborul este din TM-Geneva Elvetia.? Fundaaaaaa ⭐

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca doresti sa rezervi online pe un website fie al companiei cu care doresti sa calatoresti, fie pe al unei agentii de turism online(Vola, paravion, Esky etc.) cauta informatii despre rezervari pe acel website. Daca nu doresti sa rezervi online, te duci la o agentie de turism din orasul tau--- se vor ocupa cei de la agentie.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri online pe siteul companiei aeriene cu care vrei sa zbori si iti iei bilet. Sau alegi serviciile unei agentii fie ea online sau offline

| alexandrualind a răspuns:

Intri pe site-ul lor oficial si comanzi cate bilete doresti.

Toate cele bune!