| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata,
In avioanele GermanWings am voie in bagajul de mana un cartus de tigari? Asa am inteles.
Am voie cu ochelari de soare (in bagajul de mana)?
Am voie cu guma de mestecat (in bagajul de mana)?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Da se poate cu toate trei. dar nu trebuie sa fi stresata in legatura cu aceste lucruri.nimeni nu te va aresta pentru terorism.fi relaxata si bucura-te de visul cel mai vechi al omului.de a zbura.bafta.

| airlinestravel a răspuns:

Daca mai este cineva interesat despre bagajul de mana, am aici un raspuns amplu: https://airlinestravel.ro/......ndari.html