| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna dintre FRANTA si ANGLIA unde este mai bine sa traiesti,sa castigi bine bani, sa iti deschizi o afacere, sa ai un viitor bun unde este cel mai bine dintre cele 2 tari?

3 răspunsuri:
| PaulButa a răspuns:

Cel mai bine e ACASA, in Romania! Credema.Iti spun din propria experienta!

| andreutz a răspuns:

Anglia, din motive vizibile. Puterea lirei sterline fata de euro, multe alte ajutoare de la guvernul britanic in ceea ce-i priveste pe imigranti, si chiar daca nu imi place sa recunosc, englezii sunt diferiti ca oameni fata de francezi. Eu lucrez in Anglia, asa ca nu vorbesc din povesti.

| Jeezy a răspuns:

Parerea mea e ca in Anglia e mai bine decat in franta