| ines a întrebat:

Buna e cineva de pe TUP din sat Branet com barza jud Olt? As avea nevoie de o informatie va multumesc.

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Care informatie ar fi...care.

7 răspunsuri:
| ines explică:

Scuze am scris gresit TPU.

| ines explică:

Vigome informatia ar fi daca o persoana din acel sat e an tara

| vigome a răspuns:

Scuze ines, nu am vrut sa te deranjez, intimplator sunt de undeva de pe aproape, dar nu te pot ajuta cu aceasta informatie. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site internet comuna Barza http://www.primariabirza.judetulolt.ro/main.php
Contact

Tel/Fax. Primaria Bârza: 0249-451. 620
Email: vezi pe site pe pagina de contact

SAU: http://www.kep.ro/barza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comuna Bârza este amplasată pe malul stâng al râului Olteţ, în judeţul Olt, fiind formată din două sate: Bârza şi Brăneţ.

Forma de relief în care se încadrează comuna este cea de câmpie, iar clima aparţine tipului temperat-continental.
Cu ce ne mândrim: Ansamblul folcloric „Gorganul Romanaţilor" a început să funcţioneze de la începutul anului 2005. Membrii ansamblului sunt copii de la Şcolile Generale Brăneţ şi Bârza, care pun în scenă vechiul dans al căluşului din nordul zonei folclorice a Romanaţilor.
Listă sate aparţinătoare:
- Brăneţ 1617 locuitori
- Bârza 1116 locuitori
http://www.google.ro/......tp?/search

| mihaela_2635 a răspuns:

Buna, eu am rude in satul Branet judetul Olt, am petrecut multe vacante in acest sat, poate te pot ajuta cu informatia de care ai nevoie. mihaela.