| Anushcaaa a întrebat:

eu impreuna cu clasa mea dorim sa facem o excursie la capitala..ma poate ajuta cineva cu niste locuri de cazare la preturi rezonabile si niste puncte turistice?

5 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......resti.html
preturile sunt intre 80 lei si 200!
http://www.travelro.ro/hotel-stere_bucuresti.html

Obiective turistice!
- Gradina Botanica
- Muzeul Satului
- Palatul Parlamentului
- Arcul de Triumf
- Muzeul National de Arta
- Muzeul Taranului Roman
- Muzeul Militar Roman
- Muzeul Antipa
- Ateneul Roman
- Monumentul Kilometrul Zero
- Oraselul Copiilor
- Palatul Copiilor
- Hanul lui Manuc
- Centrul Vechi (Zona Lipscani, asta daca.i cald si aveti chef de o plimbare)
- si celebrele parcuri pline de mizerie din Bucuresti Cismigiu, Herastrau, Carol!

Răspuns utilizator avertizat
| Anushcaaa explică (pentru vandrei):

Noi suntem din gura humorului un orasel situat intre munti din judetul Suceava sin ne dorim sa cunoastem mai mult si mai ales sa fim plecati de acasalaughing)

Răspuns utilizator avertizat