| Maaariaa a întrebat:

Eu in 8 zile plec in dubai! Pașaportul meu e temporar și am aflat ca nu se poate merge cu pașaport temporar! Trebuie sa îl fac undeva urgent AJUTORR

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare ghinion ai... in 8 zile din care cateva nelucratoare nu iti face nimeni pasaport

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la serviciul pasapoarte din judetul tau si obtii pasaportul in cca 3 zile.

| Maaariaa explică (pentru Ioandelasal):

Nu! In 3 zile mi L face pe cel temporar! Mie nu mi trebuie cel temporar

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu-l poti face decat la serviciul pasapoarte. Daca nu te-a dus mintea sa verifici pana acum daca acel pasaport iti asigura accesul in Dubai... ghinion.

Răspuns utilizator avertizat