| troll1065 a întrebat:

Buna,eu voi merge intr-o excursie la Paris cu clasa si as vrea sa stiu ce pot face acolo in timpul liber cu prieteni

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Pai multe poti face. Sa vizitati multe locuri. e un oras foarte frumos care are multe locuri care trebuie vizitate. Mai stati la o cafea / suc undeva.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la Paris si iti faci grija ca nu ai sa ai ce face? Vizitati orasul e foarte frumos

| ElenaRomann a răspuns:

Poti sa vizitezi multe muzee, sa te plimbi prin parcuri extraordinare..iti faci griji ca nu ai ce face?big grin