| pipluup a întrebat:

Cand va incepe scoala eu impreuna cu clasa mea vom merge intr-o excursie de 2-3 zile.As vrea si eu cateva idei de provocari. Suntem clasa a 8-a asa ca am vrea sa ne distram la maxim in excursie.

Răspuns Câştigător
| ValentinElTPU a răspuns:

Te provoc sa...
pupi pe fata/baiatul de care iti place cel mai mult de acolo
faci cu fundul literele de la 1-10 pe perete
sa o saruti pe x sau y
sa arati degetu mijlociu profuluilaughing)
sa ramana in chiloti

3 răspunsuri:
| AdrianBica a răspuns:

De obicei la jocul asta daca is si fete provocarile cele mai interesante sunt cele in care pui un baiat cu o fata sa se sarute... copilariiwinking

| pipluup explică (pentru AdrianBica):

Pai vom fi cam 6 fete si 4 baieti. ce altceva am putea sa facem?big grin

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Sa sarute un obiect foarte pasional (in stil frantuzesc), sa bage in gura o soseta, sa linga robinetul, sa'si roada unghia de la picioar cu dintii, sa isi bage degetul in nasul altcuiva, sa manance ceara de urechi a alcuiva. funda?happy