| IO.oanaa <3 a întrebat:

Imi puteti recomanda o cazare avantajoasa la Costinesti? Am cautat pe google, dar sunt prea scumpe. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Creioane COlorate:)) a răspuns:

La hotelul care am stat si eu...Se numeste Iunona si este de 3*. este aproape de plaja si este 80 lei/pe noapte.:D sper ca te-am ajutat. uite cateva poze cu hotelul.:Dhttp://www.e-cazari.ro/Cazare/hotel-Iunona-Costinesti/299.html

| OoOKutzaOoO a răspuns:

Si eu am fost la iunona... dar incearca la cazari la case. iti iei o camera... parca 50 lei pe noaptehappy. succes>big grin