| KaterinaPetrova a întrebat:

in ce statiune va place sa mergeti la mare in Romania, si >dc?:. vreau cat mai multe rasp.sa mi fac o pareretongue

8 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Costinesti; D Pentru ca predomina tineretul si pentru ca preturile sunt accestible spre comparatie cu Constantawinking

| coco12_6786 a răspuns:

Mamaia, Costinesti

| bigsy a răspuns:

Mie imi convine sa merg in fiecare an in acelasi loc : in Constanta. plaja e aproape. sigur. sunt si altele.dar mie acolo imi place!

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Mie una imi plac toate dar de preferat ar fi mamaia ai si unde sa mergi daca te plictisesti pe plaja mergi repede in satul de vacanta si gata(acum sun alge si ...nu stiu)bafta!

| AllexAlexandra a răspuns:

Saturn.E cea mai tare statiune conditii bune liniste nu e inghesuiala e chiar faiin. Si o da sunt multi rockeri si sunt mama mama de dragutsi.

| AndreeaAnd a răspuns:

La Costinesti pentru ca valurile sut mari, in apa nu sunt alge si preturile sunt convenabile.

| mistikk a răspuns:

In Saturn este o plaja atat de curata... poti merge sigur prin apa pentru ca este nisip la fund nu pietre ca la costinesti...mie imi place cel mai mult merg la saturn de 4 ani incoace :Xcea mai frumoasa statiune cu cea mai frumoasa plaja

| spike625 a răspuns:

Sincer mai bine lasam patriotismul asta dus la etrem si mergem 60 km mai la S in bulgaria