| Bubu_8141 a întrebat:

Mergeti la mare? In ce statiune?happy

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

In Neptun, e cel mai frumos plec pe 29 luna asta laughing

| JeffHardy2011 a răspuns:

Eu merg la Olimp pe 5 sau 6 August

| Insanity a răspuns:

Da, anul asta merg in Eforie Nord, chiar de ziua mea love struck

Tu? smug

| blackdragon_7370 a răspuns:

Aproape mereu cand merg la mare merg la Costinesti, uneori totusi merg in Mamaia. Tu unde mergi? Nu ti-ai ales inca destinatia?

| Bubu_8141 explică:

Eu merg in Mamaia sau Costinesti, una din doualaughing

| iv999 a răspuns:

Da, merg de ceva timp in Eforie Sud ...nu este foarte aglomerat si e destul de frumos happy

| Deeyutza_5864 a răspuns:

Eu merg in bulgaria

| gambit99tl a răspuns:

Eu am mers la Cap Aurora si mi-a placut la nebunie. Hotel*** iris si nalba aveau tarife mici, 150lei o camera dubla, iar un apartament este 280 lei. la mai multe nopti se pot face si discount-uri. plaja e destul de aproape de hotel. orientativ, e la 42 km de Constanta.Hotelul e tare, cu multe flocirele, dar cand am fost eu era full, deci rezervarea trebuie facuta inainte.