| andree10 a întrebat:

In Mamaia trebuie neaparat sa inchiriezi sezlonguri sau poti sa stai si pe nisip?

10 răspunsuri:
| vladeueu_4450 a răspuns:

Normal ca poti sa stai pe nisip...

| CreamCaramel96 a răspuns:

Inchiriezi doar daca vrei...si da se poate sta si pe nisip

| Classy a răspuns:

Poti sa iei un cearsaf cu tine si sa stai pe el, desigur ca exista si zone destinate doar pentru paturi si cearsafuri.Nu trebuie neaparat sa inchiriezi sezlonguri. O alta solutie buna sunt rogojinile pentru plaja, care le poti intinde pe nisip si sa te bucuri de mare.Sau prosop pe care sa stai! Bafta si vacanta placuta! P.S:Acum m-am intors si eu de la mare :*

| Onitzza a răspuns:

Cred ca da de ce nu!

| Geotr a răspuns:

Eu sunt din Constanta deci mrg zilnic vara in Mamaia si, nu, nu este obligatoriu sa inchiriezi sezlonguri.Multe persoane stau pe nisip.Tu nu poti sa stai pe nisip decat daca te asezi(cu cearceaful sau ce iti iei tu)intre sezlonguri sau pe plajile private.Insa normal ca poti sta pe nisip fara sa inchiriezi un sezlong.

| elenutza27 a răspuns:

Din cate stiu eu nu este neaparat

| alex_1645 a răspuns:

Sigur ai de ales poti sa stai pe shezlong (inghiriat) sau pe nisipul fierbinte.

| the1answer a răspuns:

In locurile unde nu sunt sezlonguri poti sta si pe nisip. De fapt poti sta pe nisip si langa sezlonguri

| Brazuca a răspuns:

Sunt din cta si stiu foarte bine plajele din mamaia si poti sa stai cum vrei

| maradi3 a răspuns:

Inchiriezi un sezlong si apoi, te pui pe nisip langa el daca-ti pica mai binelaughing