| denis987 a întrebat:

Cineva care a fost la hotelu Griffid Arabella, Nisipurile de Aur, Bulgaria. acestia au plaja privata cu sezlonguri si umbrelute sau trebuie sa le inchiriezi?big grin Funda

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Răspunsul este: DA. Au plajă privată, însă şezlongurile şi umbreluţele se închiriază contra cost. Oricum felicitări pentru alegerea făcută este un hotel FOARTE bun!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine stai la piscina. Au trei, iar la ele sezlongul si umbrelele sunt gratuite.