| Depoka a întrebat:

Inainte de pandemie, cât costa un bilet de tren Bucuresti-Chișinau-Moscova sau doar Chișinău-Moscova?

6 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Salut
140 lei romanesti

| Depoka explică (pentru iCappy):

Mulțumesc!

| Vântulalb a răspuns:

Exact cat acum. Preturile nu s-au schimbat.
Dar cred ca pretul spus mai sus e doar Bucuresti - Chisinau. Pana la Moscova e mult mai scump.

| Depoka explică (pentru Vântulalb):

"Exact până acum "... Daca as fi știut prețul unei călătorii, nu aș mai fi pus intrebarea aici. Am cautat o rută, dar din cauza pandemiei nu-mi arata nimic nici rute si nici prețuri. Sunt oprite.

| Vântulalb a răspuns (pentru Depoka):

Tu ai intrebat cat costa INAINTE de pandemie. Nu cat costă.

| Depoka explică (pentru Vântulalb):

Las-o așa. Nu ma complic acum si cu tine. Fiecare are dreptul sa înțeleagă ce dorește. O zi bună!