| ionypony a întrebat:

Ma numesc Ionela si ma voi duce in excursie cu profesorul de geografie
la Vanatorul Durau.As vrea sa stiu daca frumos acolo. Daca imi puteti raspunde faceti-o repede...pana la 6 octombrie.Va rog din tot sufletelul meu.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RhoOphiuchi a răspuns:

Am fost cand eram mai mica in Durau intr-o tabara. Era frumos in sensu' ca era munte si liniste. Dar Duraul e practic o sosea care are case de-o parte si de alta. Multe chestii interesante nu prea ai de facut pe acolo.

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Doar tu si profesoru? Vezi ca e penal (in sens juridic) smug