| Albastrel21 a întrebat:

ziua, ma numesc Stefan Florin si am apelat la acest site pentru a-mi gasi mamahappy...nu stiu cum pot sa o gasesc si poate dumneavoastra ma puteti ajuta cu un sfat sau cu o vedere(daca a-ti intalnito). mama mea la prima casatorie se numea Stefan Ionela-Lacramioara. s-a despartit. iar acum se numeste Filipciuc Ionela-Lacramioara.as dori in caz ca o stiti sau a-ti vazut-o va rog frumos anuntati-ma pe acest email:florin_stefan21@yahoo.com, sau la acest numar de telefon:0758960673.va rog nu ezitati de a nu-mi spune.multumesc frumos. daca se poate un raspuns cat mai repede daca se poatehappy

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Apeleaza la SPCLEP din localitatea ta ori de care apartine localitatea ta de domiciliu(serviciul unde ti-ai facut cartea de identitate) si roaga-i sa te ajute sa-ti gasesti mama. Ei au acces la RNEP(Registrul National pentru Evidenta Persoanelor) din Romania si afla foarte usor domiciliul. Succes si numai bine!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, de ce nu incerci prin politie in comuna/oras? ei sunt in masura sa te ajute...da un anunt la ziar daca nu cunosti comuna, satul, orasul, si poate se va gasi cineva sa iti dea o informatie, mult succes! papawave

| summer12 a răspuns:

Hey. Incearca sa iei legatura cu rudele mamei tale, sau cunoscutii ei, sau macar cu cei cu acelasi nume de familie pe care ii gasesti pe net din orasul in care crezi tu ca se afla ea. Trebuie sa stie cineva ceva.

| liviu42 a răspuns:

Dosar numarul: 3663/40/2006
Din data de: 22.06.2006
Instanta: Tribunalul Botosani
Obiect dosar: plasament
Materia: Civil
Stadiu procesual: Fond
Parti: DGASPC : Reclamant
FILIPCIUC IONELA LACRAMIOARA : Pârât
PRIMARIA : Autoritate tutelară
Termene: 07/07/2006 Admite excepţia de necompetenţă materială Tribunalului Botoşani în soluţionarea cauzei având ca obiect instituirea măsurii speciale de plasament la familia Pătraşcu Adrian şi Maria pentru copilul Ştefan Florin, formulată de reclamanta Direcţia Generală de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului cu sediul în mun. Botoşani, str. Maxim Gorki nr. 4 jud. Botoşani în contradictoriu cu pârâta Ştefan Filipciuc Ionela Lăcrămioara cu domiciliul în Botoşani, Aleea Teodor Callimachi nr. 6, sc. D ap.18 jud. Botoşani, Serviciul de Autoritate Tutelară – Primăria Botoşani şi Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoşani.Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Tribunalului Suceava.Cu recurs în 5 zile de la pronunţare.Pronunţată în şedinţa publică din 7 iulie 2006. Soluţionare

| LoL a răspuns:

Buna

Imi pare sincer rau pentru tine dar mai bine apeleaza la politie.sau scrie-i numele pe google si vezi poate apare undeva un anunt ceva cu sau pe facebook.dar ai putea sa lasi aici si o poza cu ea si in caz ca o vad eu pe strada sau altcineva cre ti a citit intrebarea teva anunta.

Mult noroc.

| Roxy_9262 a răspuns:

Scrie pe internet numele ei, poate are facebook, hi5 sau altceva

| helgione a răspuns:

Cunosti adresa asta? Aleea Teodor Callimachi nr. 6, sc. D ap.18 jud. Botoşani